Brandweer in Groningen en Drenthe heeft het moeilijk: 'Liefde voor het vak houdt ons brandweerkorps overeind'

Verschillende brandweerkorpsen in Groningen en Drenthe hebben de grootste moeite het aantal vrijwilligers op peil te houden. Dat in Ter Apel is er een van. ,,We zetten ons al maanden extra in maar dat kan niet steeds zo blijven’, zegt chef Peter Erdman.

Komende zondag is zijn vrije dag maar ver weg gaan is er voor Peter Erdman dan niet bij. ,,Ik moet dan in Ter Apel en omgeving blijven, voor het geval er een brand uitbreekt. Het is niet anders.’’

Voor het eerst tekort aan mankracht

Die beperkte bewegingsvrijheid is het gevolg van het feit dat het brandweerkorps in Ter Apel kampt met een tekort aan mankracht. Het is een situatie waar Erdman (56), in het dagelijks leven financieel adviseur, nooit eerder mee te maken had.

Wachtlijst

,,Ik ben 25 jaar geleden lid geworden van het korps en sinds negen jaar de ploegchef. Ons werkgebied is Ter Apel en een ruim gebied daaromheen, we zijn ook in een deel van de kop van Drenthe actief. Ons korps heeft 16 vrijwilligers nodig en dat aantal hadden we altijd. Sterker nog, we hebben lange tijd een wachtlijst gehad.’’

Niet volledig inzetbaar

Maar die riante positie heeft het korps niet meer. ,,Er zijn in de afgelopen periode meer mensen afgezwaaid dan er nieuwe bij zijn gekomen. Op papier hebben we nog 16 mensen maar drie van hen volgen nog de opleiding en zijn dus niet volledig inzetbaar. Anderen stoppen binnen afzienbare tijd om verschillende redenen. We moeten dus heel snel nieuwe mensen hebben.’’

Het korps organiseerde met dat doel voor ogen onlangs al een Open Dag maar die leverde niet het gewenste resultaat op. ,,Er hebben zich wel enkele mensen gemeld maar zij werken niet in ons dorp en zijn overdag niet beschikbaar. Dat zijn cruciale voorwaarden. Na de zomervakantie starten we een wervingsactie. Misschien levert die ons nieuwe mensen op.’’

Niet ver weg

Intussen moeten Erdman en zijn korpsgenoten alle zeilen bijzetten om hun taken te blijven uitvoeren. ,,Dat lukt ons nog steeds. Bij elke brand in de afgelopen periode hadden we voldoende mensen. Maar dat lukt dus door onze extra inzet. Vroeger gebeurde het vaker dat we een dagje afwezig waren. We wisten dat er genoeg back-up was. Nu gebeurt dat veel minder en houden we veel meer rekening met het feit dat we niet ver weg kunnen gaan. Via de app houden we elkaar op de hoogte van waar we zijn. Dat gaat al maanden zo. We moeten nu ook veel meer rekening houden met elkaars vakantie.’’

Met veel liefde

Die extra inzet wordt met liefde gepleegd, zo benadrukt Erdman. ,,Het brandweerman zijn is een prachtig vak. Het is mooi om mensen te helpen, je krijgt er veel dankbaarheid voor terug. We zetten dat stapje extra dus heel graag maar dat kan je niet steeds van vrijwilligers blijven vragen.’’

Drentse proef

Daarom ook kijkt de korpschef met belangstelling naar de proef die de Veiligheidsregio Drenthe in Gasselternijveen doorvoert en waar deze krant over berichtte. De proef houdt in dat kandidaten kunnen aangeven voor welk deel van het brandweervak ze ingezet willen worden. Alleen voor dat deel volgen ze vervolgens een opleiding. ,,Op die manier krijg je inderdaad misschien gemakkelijker nieuwe vrijwilligers’’, zegt Erdman. ,,Ik zou het goed vinden die aanpak ook hier eens te proberen.’’